3 lutego 2015

Blog Roku 2014

Zdążyliśmy dosłownie w ostatniej chwili, prawie za pięć 12. Ale udało się, chociaż z lekką zadyszką. I bierzemy udział w konkursie Blog Roku 2014. 

Rudy Kot Andrzej
Dziś od 12.00 jest drugi etap konkursu - czyli głosowanie. I tu nieśmiało zwracamy się o pomoc - aby zagłosować wystarczy sms o treści H11988 na numer 7122.

Wszystkich zgłoszonych blogów jest bardzo dużo  - łącznie 2664. W tym kilka znajomych blogów, w różnych kategoriach, także wszystkim życzmy powodzenia i oczywiście będziemy się dzielić głosami :) Koszt sms to 1,23 zł, a dochód z sms zostanie przekazany na Fundacje Dzieci Niczyje.


Głosowanie potrwa do 10 lutego, do 12.00. Jeśli ktoś z Was lubi koty i lubi Andrzeja, lub ma znajomych którzy chętnie się w konkurs zaangażują - to bardzo się polecamy i będziemy wdzięczni za każdy sms :)Tymczasem pozdrawiamy wszystkich ciepło, Andrzej jak zwykle śpiąco z ciepłego kaloryfera!


20 komentarzy:

 1. Oh Andrzeju, nie mogłam Ci odmówić :D
  Głos oddany!

  OdpowiedzUsuń
 2. Takim oczkom nie można odmówić ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też zagłosowałam :) wszystko mi się w tym głosowaniu podoba :) I Andrzejek i niski koszt sms i cel na jaki idą pieniądze z tych sms ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oczywiście, że prześlę smsa na Andrzejka, nie mogłabym w nocy spać, gdybym nie oddała głosu na mojego ulubionego kota :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Głos oddany, zyczymy powodzenia! :)
  Dziękujemy, Kiwka niestety nie ma się lepiej i już kończą się pomysły co jej może być. Otrzewna pusta, nereczki w porządku, wątroba zdrowa, usg nic, badania krwi nic :( a dalej nie je i słania się na nogach :(

  OdpowiedzUsuń
 6. powodzenia! głosik wysyłam razem z moją Dużą i trzymamy za Ciebei kciuki oraz publikuję wici o głosowaniu u siebie na blogu, gdzie Cię serdecznie zapraszam :) Miliś

  OdpowiedzUsuń
 7. My się nie zebraliśmy do konkursu, a że Andrzeja baaardzo lubimy, to głosujemy ;) Rude górą ;) Powodzenia!!!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy z Andrzejem za każdy komentarz i odwiedziny na blogu :)