8 czerwca 2016

Zabawka - robal

Tego robala może niektórzy już z Was znają. Na pewno Ci co mają koty i robią zakupy w zooplusie mogli go widzieć lub nawet zamówić. Ja też się skusiłam - poczytałam trochę opinii o tym jak to koty się nim bawią - i Crazy Bug wylądował w koszyku.
crazy bugs


Niestety już przy rozpakowywaniu stracił skrzydełko. Ale tym się nie przejęłam, licząc że i Andrzejowi to nie będzie przeszkadzać podczas szalonych zabaw... Potem drugie skrzydełko też odleciało ;)
rudy kot andrzej

Mimo tego że nasza pszczółka straciła oba skrzydełka ja nadal liczyłam na to że Andrzej zainteresuje się nową super zabawką.
rudy kot

Niestety, burczący i krążący wkoło robal nijak nie przyciągał uwago kota. No, może przesadzam - Andrzej popatrzył na niego, pacnął od niechcenia kilka razy łapą i to tyle. I tak za każdym razem jak odpalałam pszczółkę. 

Szczerze mówiąc pszczółka bardziej interesowała małego Tymka który patrzył na nią jak zaczarowany i łapał za nóżki ( no ale wiadomo że dzieci zawsze są zainteresowane wszystkim innym, niż zabawki, no chyba że są to zabawki kota... ;) 

Pszczółka teraz leży sobie spokojnie na szafce i czeka na lepsze czasy - kto wie (chyba tylko kot) może kiedyś Andrzej do niej się przekona. A póki co mina na tym zdjęciu mówi wszystko.... 

Na koniec chciałabym Wam wspomnieć o dwóch fajnych rzeczach, które możecie zrobić by pomóc kotom. Pierwsza to kociklik. Wystarczy codziennie odwiedzać stronę i kliknąć - proste, a na prawdę pomaga. Klikać i pomagać można na stronie kociklik.pl - tam też wszystkie szczegóły. 

Druga sprawa to Bazarek na rzecz kotów, które są pod opieka Pani Ani. Pani Ania pomaga każdemu kotu, która ma za sobą czasem bardzo straszne przeżycia - obecnie ma pod opieką ponad 30 takich kocich bied :( Pieniądze wylicytowane z bazarku mogą im bardzo pomóc - dlatego zachęcam do udziału w licytacjach. Na bazarku są różne rzeczy - świeczki, tabliczki,  magnesy, książki. Przedmioty na bazarek przeznaczyły forumowiczki z forum kotnaszprzyjaciel.fora.pl  oraz Aslankowo i Kocia Galeria - każdy kto uwielbia koty znajdzie coś dla siebie. Szczegóły i bazarek TUTAJ - zapraszam! 
Pomóż ponad 30 kotom które wymagają stałej opieki! Reakcje:

8 komentarzy:

 1. Andrzej nadal zapędy dziecięce, he he ;) śliczny kociak, zawsze oglądam jego zdjecia z podziwem. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Robal wygląda groźnie, o rany, trochę jak karaluch!! :)) No, ale Andrzej jest ponad to, jak widać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niektóre zabawki po prostu nie są interesujące dla kotów. Moje mają ich sporo i kilka z nich leży i się kurzy. :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Bo koty to lubią się bawić tym czym nie powinny :P

  OdpowiedzUsuń
 5. sama bym się pobawiła :)
  https://sweetcruel.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Oczywiście zaraz zabieram się za klikanie i przeglądanie bazarku. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Miałam kiedyś podobną zabawkę i choć jest to pomysł ciekawy to nie przebije tych tradycyjnych ;D

  OdpowiedzUsuń
 8. Moje koty też nie są zainteresowane takimi zabawkami ;) w kocie gusta nie trafisz tak łatwo ;)
  dobrze chociaż że w dziecięce trafiło ;) :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy z Andrzejem za każdy komentarz i odwiedziny na blogu :)