30 sierpnia 2016

Jak można pomóc - Fundacja Nasze Zoo

O tym że warto i trzeba pomagać pisałam tu już nie raz. Możliwości aby pomóc zwierzakom jest wiele - jedną z nich jest wsparcie działań Fundacji Nasze Zoo.


Część z Was pewnie już spotkała się z działalnością Fundacji - chociażby przez projekt DlaSchroniska.pl, który każdego miesiąca wspiera bezdomne zwierzęta z ponad 60 schronisk i fundacji z całej Polski.Każdy, kto chce pomóc bezdomnym psom i kotom, może w szybki i prosty sposób zakupić dla nich niezbędne produkty. Każde Schronisko, które podjęło współpracę w ramach akcji dlaSchroniska.pl, raz w miesiącu otrzymuje przesyłkę kurierską z wszystkimi zakupionymi przez Internautów artykułami.

Taka pomoc jest bardzo prosta - nie muszą to być wielkie kwoty, można wspierać jednego zwierzaka np. co miesiąc, można pomagać różnym zwierzakom z różnych schronisk i fundacji. Można zakupić żwirek, karmę lub zabawki - dla pojedynczej osoby nie jest to duży koszt, ale jeśli takich osób zbierze się więcej to pomoc jest ogromna! My już wspieramy projekt od dawna:  Jak można pomóc - klik i zachęcamy do tego samego! :) 


Oprócz pomocy finansowej i zakupów - pomóc można na wiele sposobów - sami zobaczcie TUTAJ.

Fundacja zajmuje się też kotami wolno żyjącymi, przygotowując dla nich Kocie Chaty, które pomagają przetrwać mroźne i deszczowe dni wolno żyjącym zwierzakom.
O tym jak można wesprzeć budowę Kocich Chat możecie zobaczyć TUTAJ 
Kocie Chaty
Wesprzeć można też patrol interwencyjny, powstającą Kociarnię lub hospitalizację zwierzaków potrzebujących leczenia lub szczepionek.  Główną misją Fundacji jest pomaganie bezdomnym i skrzywdzonym przez ludzi psom oraz kotom.
Fundacja zajmuje się ratowaniem i leczeniem zwierząt, wspiera schroniska i organizacje, a także edukuje i kształtuje właściwe postawy u dzieci i dorosłych. Wydaje Kwartalnik Oczyma Zwierza oraz edukacyjne Książeczki Zdrowia dla opiekunów.

Jak można pomóc?


Zaglądajcie na stronę fundacji, udostępniajcie i pomagajcie! :)

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Dziękujemy z Andrzejem za każdy komentarz i odwiedziny na blogu :)