23 kwietnia 2017

Weekend

Jak minął Wam weekend? Wiosna trochę zaczęła się budzić czy nadal czeka? Bo u nas niestety zimno, i wieje, i pada - czyli taki kwiecień - plecień.


Czasem co prawda słońce wygląda ale wieje tak że o mało głowy nie urwie, więc nawet Andrzej mało przebywa na balkonie. Wychodzi na chwilę, zrobi mały obchód, jak jest słońce to chwilę poleży i za moment stoi pod drzwiami żeby mu otworzyć. Najwyraźniej nie lubi jak silny wiatr hula mu w sierści 😉


O wiele przyjemniej jest w mieszkaniu. Można na przykład... pomalować. Czemu nie - że kot nie potrafi? Oczywiście że jak tylko by chciał to namalowałby coś pięknego! 


Poza tym jak przyjemnie jest posiedzieć w pudełku! Czy to co koty lubią najbardziej.
A w przerwie między spaniem i pilnowaniem pudła - Andrzej przegryza pysznego indyka.


A Wasze koty lubią surowe mięso? Bo Andrzej to dosłownie da się pokroić za takie kawałeczki - tak bardzo pcha się na blat gdzie jest mięso! Obiadu spokojnie nie można przygotować, dopóki bardzo głodny kot nie dostanie swojej porcyjki.
A tak dokarmia Andrzeja mały Tymek: 


Tymek spaceruje i bawi się z Andrzejem w rękawicy Catmaster. Wbił sobie do głowy że jak chce się pobawić z kotem to zakłada rękawicę, nawet jak bawi się druga ręką to rękawica musi być 😂 Co prawda Andrzej średnio chce się z nim bawić, no ale rękawica już kilka razy ochroniła najmłodszego karmiciela przed przypadkowym zadrapaniem. O rękawicy możecie poczytać na stronie https://catmaster.pl lub na blogu w naszym poście o rękawicy. A kto ma kota lub koty, które lubią w czasie zabawy użyć pazurków lub zębów - to rękawica na pewno się sprawdzi.U nas przydaje się też do zabiegów pielęgnacyjnych, czyli do obcinania pazurków.


Andrzej nie wygląda na zadowolonego, ale jak trzeba to trzeba, co nie?


Tak samo jak trzeba sprzątać sierść kota - na przykład z ciemnej kanapy. Po minie Andrzeja widzę że średnio mu się to podoba, bo jak to tak można sprzątać po kocie?! Przecież ta sierść to najcenniejszy dar kota dla człowieka! 


Pozdrawiamy wszystkich jeszcze weekendowo i życzymy miłego nadchodzącego tygodnia! Mam nadzieję że na koniec kwietnia wiosna miło nas zaskoczy! 3 komentarze:

 1. U mnie zimno, i deszczowo. I śnieg, i tak na zmianę, może z godzina w sumie była słoneczna :(
  Ale Tymek wyrósł, duży z niego chłopak :)
  https://sweetcruel.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Pogoda w kratkę, nasza Kicia za długo nie ma ochoty przesiadywać na powietrzu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje koty również uwielbiają pudełka, ale jeszcze bardziej lubują się w reklamówkach.

  Może wreszcie pogoda się poprawi, przecież niedługo majówka.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy z Andrzejem za każdy komentarz i odwiedziny na blogu :)