18 sierpnia 2018

Ambasador

Być może, Ci z Was którzy nas obserwują na facebooku lub instagramie wiedzą już że Andrzej został ambasadorem plebiscytu Sfinksy.O samym plebiscycie możecie przeczytać tutaj. Warto też śledzić stronę plebiscytu na facebooku - tam pojawiają się wszelkie informacje o ambasadorach plebiscytu, recenzowanych produktach i o samym plebiscycie. Właśnie Andrzej został jednym z ambasadorów i będzie mógł testować różne produkty.


Na razie mamy do testowania dwie rzeczy - w pierwszej paczce była sucha karma Empire Sterilised Urinary Diet od Empire Petfood.A w drugiej paczce dostaliśmy silikonowy żwirek Aristocat od Fera.plO obu produktach na razie nie będę się rozpisywać, bo na to zaplanowane są osobne posty z recenzją każdego z nich. Andrzej ( i ja) na pewno podzielimy się tu n blogu naszymi wrażeniami, zarówno jeśli chodzi o karmę jak i o żwirek. Póki co po prostu chciałam wspomnieć że bierzemy w plebiscycie udział, a Andrzej dzielnie sprawdza się jako tester.


Oprócz pudełek, jego serce (i żołądek) skradły także przysmaki, które były w paczce razem ze żwirkiem.Wiadomo, karma jest do jedzenia więc zawsze wzbudzi jego zainteresowanie. Żwirek, jak to żwirek, ale przysmaki - zwłaszcza te kawałeczki kurczaka pokochał całym swym rudym sercem i brzuchem ;)


 A przy okazji, na koniec wspomnę Wam o akcji portalu www.dlaSchroniska.pl.. - oczywiście tam znajdziecie wszystkie informacje dotyczące akcji Bezdomniaki proszą o gryzaki. 

Bezdomniaki proszą o gryzaki
Jest to zbiórka różnego rodzaju zabawek - piłek, gryzaków, drapaków, myszek, tuneli  - dla zwierząt w schroniskach i potrwa do końca sierpnia. Zwierzaka, któremu chcemy sprawić zabawkowy prezent można wybrać TUTAJ , zabawkę dla niego również. A zabawa, jest tak samo ważna jak to żeby pies czy kot, miał co jeść i spać - zwierzęta w schroniskach niczym nie różnią się w tym od naszych domowych pupili i też chcą się bawić - ważne żeby mieli czym i z kim. Dlatego zachęcam do kliknięcia w link - tym sposobem uda się pomóc i uszczęśliwić jak najwięcej czworonogów. 
5 komentarzy:

 1. Chętnie pomagam zwierzakom, już klikam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. gratulacje dla Andrzejka:)
  okularnicawkapciach.wordpress.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna sprawa :)
  Nasze na Sanabelle Light są, bo coś na zwykłej bezzbożowej o smaku bażanta im się przytyło :D Chyba za smaczna ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje dla Andrzeja :) Celebryta! :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Generalnie trudno jest kupić dobrą karmę suchą dla kota...albo stawiamy na tragiczny skład, albo cena jest mega wysoka. Ale w sumie cieszę się, że właściciele kotów stają się coraz bardziej świadomi.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy z Andrzejem za każdy komentarz i odwiedziny na blogu :)