14 listopada 2018

Kod Życia. O tym, czego warto nauczyć się od kota.

Koty są mistrzami życia. Każdy kto ma kota (a ten, kto nie ma też) chciałby czasami być kotem. Lub żyć i być tak jak kot. Leniwie przeciągać się rano przed śniadaniem, dostojnie kroczyć po domu i wygrzewać się na ciepłym grzejniku w chłodne, jesienne dni.


Można powiedzieć że koty znają kod na szczęśliwe życie - a ten w swojej książce "Kod Życia. O tym, czego warto nauczyć się od kota" próbuje rozgryźć Anna Urbańska.


W książce znajdziecie historię o tym, jak Niunia i Szaraczka, dwie kotki, odmieniły życie autorki.

"Do dziś pamiętam moment, kiedy pierwszy raz ją zobaczyłam. Mała kuleczka, której mama odeszła zaraz po porodzie, wpatrująca się we mnie tymi swoimi pięknymi gałeczkami. To była miłość od pierwszego wejrzenia.
Niunia, moja cudowna kotka, jest ze mną już od dziesięciu lat, a to uczucie ciągle rozkwita. Przez ostatnią dekadę obserwowałam jej intrygującą, kocią naturę i nauczyłam się więcej, niż mogłabym się spodziewać. I nadal uczę się czegoś każdego dnia."
Oprócz swojej historii, autorka oddała też głos innym kociarzom - o kotach opowiada m.in bloger Koci Tata, redaktor naczelna miesięcznika "Kocie sprawy" oraz Dorota Sumińska.


Jestem pewna, że ci kociarze mogą nam wiele opowiedzieć o kodzie życia kotów - o swoich (i nie tylko swoich) kotach, o tym jak wygląda życie z kotem i dlaczego warto kota mieć i dzielić z nim swój czas.


Bo to, że od kotów możemy się wiele nauczyć to nie tajemnica. Gdyby człowiek był chociaż w części tak konsekwentny jak na przykład kot proszący rano o śniadanie.. 😊
Ci co mają koty wiedzą o co chodzi - nie da się kotu nie dać rano jeść, nie da się o nim zapomnieć przed wyjściem do pracy. Często najpierw kota trzeba nakarmić, a dopiero potem czas na kawę, śniadanie i poranne zabieganie... Kotom nie można odmówić konsekwencji.


Książka "Kod Życia. O tym, czego warto nauczyć się od kota" w regularnej sprzedaży będzie dostępna od 23 listopada. Ale już teraz możecie ją zakupić w przedsprzedaży (klik). Co ważne - część zysków ze sprzedaży tej książki zostanie przekazana na konto Fundacji Siedem Życzeń, która pomaga kotom potrzebującym pomocy. A jeśli skorzystacie z poniższego linku: ⇓


i kupicie książkę z polecenia Andrzeja -  25% zysków ze sprzedaży trafi na konto Fundacji KOT :) 


Także zachęcam gorąco do klikania. To kolejny, świetny sposób by pomóc kotom. Wy zyskujecie fajną książę o kotach, książka rozchodzi się jak świeże bułeczki, a przy okazji potrzebujące koty otrzymują pomoc. 


Jak tylko dostanę swój egzemplarz na pewno podzielę się z Wami wrażeniami, a tymczasem zapraszam do klikania i kupowania - książek o kotach nigdy dość! 😀


Pozdrawiamy!

4 komentarze:

  1. z pewnością to bardzo ciekawa książka :)
    okularnicawkapciach.wordpress.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Książka wygląda zachęcająco, chyba się skusimy ;) Pozdrawiamy serdecznie!

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy z Andrzejem za każdy komentarz i odwiedziny na blogu :)