14 kwietnia 2019

Ty też możesz być ambasadorem

Jak wiecie, Andrzej miał okazję być ambasadorem I edycji plebiscytu Sfinksy. Nasze podsumowanie tego plebiscytu znajdziecie w poście Sfinksy - podsumowanie.

Kto został nagrodzony w I edycji możecie zobaczyć tutaj - jest cała lista. Ja bardzo się cieszę że wyróżniony został neutralizator zapachów OdorGone, które mieliśmy okazję testować i bardzo dobrze się sprawdził. Z innych produktów,które testowaliśmy nagrodzone i wyróżnione zostały suche karmy: Empire Sterilised Urinary i karma Husse Opus Lynx, żwirek: Higio bentonitowy i Husse Indicator, a także wędki Dingo. Całą relacje z gali, podczas które nagrodzono kocie produkty możecie zobaczyć w albumie Gala - Sfinksy.

Gala pierwszej edycji plebiscytu Sfinksy
Teraz trwa nabór na ambasadorów II edycji. Jeżeli ktoś z Was ma kociego bloga, instagrama, czy facebooka - zachęcam do zgłaszania się pod tym linkiem, termin do 18 kwietnia.


Ja ze swojej strony bardzo polecam - dzięki Sfinksom poznaliśmy i mogliśmy spróbować wiele kocich produktów, Andrzej próbował i nowych karm, i żwirków, i przysmaków, i zabawek. Co ważne, bycie ambasadorem nie zobowiązuje do testowania wszystkiego. Jeżeli Wasz kot (czy koty) nie jedzą suchej karmy, nie lubią żwirków silikonowych czy nie potrzebują smyczy na spacery i wiecie, że tych produktów nie będziecie w stanie przetestować i napisać recenzji - wtedy po prostu się nie zgłaszacie do testowania danego produktu. Ja starałam się zgłaszać się do testowania tylko takich produktów, o których widziałam że Andrzej spróbuje i z chęcią przetestuje, a ja będę mogła napisać z tego recenzję. 


Bardzo fajne podsumowanie plebiscytu i o tym, jak to z tymi recenzjami i testowaniem jest, możecie zobaczyć na blogu Witka i Kseni - tak na prawdę do tego podsumowania wiele więcej dodać nie mogę. Prawdą jest, że bycie taką "platformą reklamową" na blogu nie jest łatwe, i nie zawsze ważne i ciekawe dla czytelników bloga. Ja osobiście lubię czytać takie posty, zwłaszcza od zaufanych blogerów i kociarzy i mam nadzieję że takie posty z recenzjami kocich produktów raz na jakiś czas również u nas stanowią miłą odmianę od zwyczajnych kocich postów, a przy okazji ktoś może skorzystać z naszych doświadczeń 👍


Andrzej i Wandzia oczywiście śnią o byciu ambasadorami Sfinsków, również w 2 edycji😊 A póki co cieszą się nadchodzącą wiosną, mam nadzieję że i u Was pogoda, po chwilowym ochłodzeniu coraz bardziej wiosenna 😊 Pozdrawiamy ciepło!


3 komentarze:

  1. Fajnie być takim kocim ambasadorem :) Mam trochę koci instagram, może spróbuję ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki a cynka, zgłosiliśmy się tym razem. Okaże się czy nas zakwalifikują ;-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ambasadorowanie to chyba nie dla nas. Ale fajnie się czyta posty innych osób, które testują :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy z Andrzejem za każdy komentarz i odwiedziny na blogu :)