7 września 2019

Dobry wieczór!

Dobry wieczór w sobotę! Dziś garść zdjęć bardzo relaksujących - bo zobaczyć można tylko dwa leniwe, odpoczywające koty.Co prawda dystans względem siebie jest zachowany - ale pokój i łóżko to samo. I Andrzej, i Wandzia zupełnie zrelaksowani - więc powód do radości jest.


Andrzej, jak to Andrzej - zupełnie nie przejęty robionymi zdjęciami, aparatem, mną i Wandzią. Idealny koci model z niego - bo nic nie robi sobie z aparatu tylko po prostu jest sobą. Wandzia zwykle na zdjęcia i obecność "fotografa" reaguje - chociażby zaczyna ugniatać.
A to nasz kochany luzak:I kochana Wandzia:


Według tego zdjęcia i kocich prognoz pogody - pozycja Andrzeja zapowiada lekkie ochłodzenie, a według Wandzi - nadal będzie ciepło. Andrzej potem też się inaczej ułożył, więc chyba czeka nas ciepły wrzesień.


Rzadko teraz trafiają się takie chwile spokoju, że oboje odpoczywają, a ja mogę to zobaczyć i udokumentować. Dlatego tak odrobinę czekam na dłuższe jesienne wieczory - myślę, że wtedy złapię oddech i czas., bo póki co tego najważniejszego brak ;)Pozdrawiamy i miłego sobotniego wieczoru życzymy i słonecznej niedzieli!

4 komentarze:

 1. Cudowne kociaki 😻😻 Pozdrawiam serdecznie 🙂

  OdpowiedzUsuń
 2. pełen relaks!
  okularnicawkapciach.wordpress.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny leżing i relaxing :) Andrzej i Wandzia wyglądają rozkosznie na tych zdjęciach <3
  Cieszę się, że tolerują się i razem odpoczywają.
  I u nas ostatnio zauważyłam spanie blisko siebie. Dzisiaj dziewczyny leżały w 3 częściach łóżka i odpoczywały. Purka i Amaya średnio lubią Hedwigę, ale bardzo mnie cieszą te ich wspólne momenty :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy z Andrzejem za każdy komentarz i odwiedziny na blogu :)