30 listopada 2019

Listopad #11

Aż chciałoby się powiedzieć - nareszcie! Czekałam na to cały miesiąc i jest - koniec listopada!  A jak koniec miesiąca to wiadomo - przegląd zdjęć.

Poprzednie przeglądy możecie zobaczyć tu: styczeń, lutymarzeckwiecieńmajczerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień i październik. Część ze zdjęć pojawiła się już na instagramie czy facebooku - ale część ma swoją premierę na blogu, więc zapraszam do oglądania.

Nie lubię tego miesiąca i nawet fakt, że w listopadzie jest tak wyczekiwany przez wiele osób black friday (i black monday, i black week 😉) i mnóstwo promocji, wyprzedaży - listopad i tak nie jest moim ulubionym miesiącem( ba, nawet nie jest lubianym miesiącem😉). Może dlatego że to taka pełna jesień, dni krótkie... Ciemno rano gdy wychodzę z domu, ciemno popołudniu gdy wracam do domu, do tego zimno, szaro buro i ponuro. Jak nic - najbardziej dołujący i depresyjny miesiąc. 


Miłym akcentem listopada są oczywiście andrzejki czyli imieniny naszego szanowanego solenizanta - Andrzeja. Ale to ostatni dzień listopada, więc można powiedzieć że już prawie, prawie grudzień.


Z uwagi na to że w listopadzie dni są takie krótkie to zdjęcia w tym miesiącu są wyjątkowo monotonne - żeby nie powiedzieć nudne. Koty na kanapie, razem lub osobno, czasem na krześle, na grzejniku (to Andrzej - Wandzia raczej wybiera krzesło lub kanapę).


I Wandzia ze swoim wielbicielem - młodszy synek ją uwielbia - przytula, głaszcze, całuje łapki i uszka - a ona na to pozwala, wręcz sama do niego przychodzi i zaczepia. Andrzej na takie pieszczotki nie pozwala - nie raz już machnął ostrzegawczo łapką lub zadrapał. Ale Wandzia to uwielbia, ona właściwie kocha wszystkie ręce które chcą ją głaskać💓

Pozdrawiamy serdecznie! Oby grudzień był piękny, nie tylko ze względu na święta!

4 komentarze:

  1. Pięknie ❤ też się cieszę, że listopad się kończy, wreszcie!

    OdpowiedzUsuń
  2. cieszy mnie koniec listopada, coraz bliżej do świąt :) A kociaki jak zwykle urocze!

    OdpowiedzUsuń
  3. O jakoś przespałam wpis. A już grudzień :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy z Andrzejem za każdy komentarz i odwiedziny na blogu :)