30 kwietnia 2020

Kwiecień #4

Minął kwiecień. Właściwie to nawet nie ma co podsumować, gdyż od dłuższego czasu dni wyglądają niemal tak samo. Nadal, mimo tego, że większość spędzamy w domu ja czasu mam jakby mniej. Zanim zdjęcia, przypomnę że poprzednie, nuuudne miesiące - są tutaj - styczeń, luty i marzec.

 Andrzej i Wandzia coraz częściej czas spędzają tak. Myślę, że powinnam już uznać to za normalność - co prawda takie sytuacje cały czas "aranżuje" Wandzia, bo to ona przychodzi do Andrzeja, a nie odwrotnie. 
 

Ale Andrzej już nie odchodzi, nie przesuwa się, nie wstaje - chyba nawet takie przytulenie całkiem mu się podoba. Wiadomo, w towarzystwie raźniej.


A tak piszemy bloga -razem. Jest i Andrzej i Wandzia.


I leniwe wieczory. Na kolanach co prawda ani Andrzej ani Wandzia nie siedzą (oboje są zupełnie niekolankowi), ale zawsze tuż obok, po jednej i drugiej stronie, czasem obok siebie.
A kto nie widział jak Andrzej, domowy kot, upolował mysz - to zapraszam do zajrzenia do poprzedniego posta. Tak jak spoglądam na niego to ciężko uwierzyć.  To prawda, że w każdym kocie drzemie uśpiony instynkt. Kociej natury nie oszukasz. Koty polują
Pełen relaks na słońcu. Andrzej uwielbia słońce, Wandzia czasem wybiera bardziej zacienione miejsca.


I na dobry wieczór - lampka wina i kot. Idealnie, prawda?


Miłego dzisiejszego dnia i nadchodzącego majowego weekendu. Pewnie będzie nieco inny nie poprzednie weekendy majowe - my np. planowaliśmy (razem z kotami oczywiście!) majówkę nad morzem. Ale co się odwlecze... Pozdrawiamy!


7 komentarzy:

 1. piękna kocia przyjaźń!
  okularnicawkapciach.wordpress.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne koteczki 😻😻 Najmilsze mizianki dla nich ❤️

  OdpowiedzUsuń
 3. U nas majówka serialowoczytelnicza. :) A no i urodziny najstarsze kotki u nas mają, więc dostali myszki w prezencie i szaleją :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ludzie mówią że w karmię dla kota mało mięsa. Bo kury .cielaki zdrowe sto zakopali teraz oszczędzają.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy z Andrzejem za każdy komentarz i odwiedziny na blogu :)