12 lutego 2020

Plebiscyt Sfinksy - karma Kit Cat

Głosowanie w plebiscycie Sfinksy trwa w najlepsze, a my nadal testujemy. Tym razem chcemy Wam pokazać karmę Kit Cat Super Premium od firmy Abc Koncept.Firma ABC Koncept istnieje w Polsce od 2016 roku i zajmuje się wprowadzaniem na rynek różnych marek premium – np. Petstages,  Company of Animals. Nowością są teraz karmy dla kotów Kit Cat, które powoli zdobywają serca i brzuszki naszych mruczków. 


 Andrzej i Wandzia właśnie mieli okazję spróbować tych smakowitych puszek. Karmę dostaliśmy w 4 smakach, na bazie kurczaka:  kurczak z jagnięciną, kurczak z krewetkami, kurczak z łososiem i kurczak z tuńczykiem. Skład karmy wygląda następująco - w przypadku kurczaka i jagnięciny:
Mięso z kurczaka bez kości 24,25%, Mięso z tuńczyka bez kości 17%, Jagnięcina 2,50%, Ekstrakt z tuńczyka 3%, Fruktooligosacharydy 0,006%
Dodatki /kg: Witamina E 60mg, Tauryna 60mg.Jak zapewnia producent, receptura mokrych karm Kit Cat została opracowana przez najlepszych dietetyków oraz lekarzy weterynarii. Wykorzystane w produkcji naturalne składniki w delikatnej galaretce, o doskonale zbilansowanej recepturze zapewniają wysoką smakowitość oraz naturalny aromat, co sprawia, że koty chętnie je zjadają. Karma nie zawiera żadnych konserwantów ani barwników. Nie ma zbóż i jednocześnie gwarantuje zrównoważony poziom PH zdrowego odżywiania. Mięso jest wyselekcjonowanej jakości, pozbawione kości, zawierające niezbędne witaminy (w tym taurynę). Ma również optymalną proporcję kwasów tłuszczowych Omega 3 do omega 6. 


Brzmi idealnie, prawda? A wygląda naprawdę smakowicie. Jak osobiście lubią dawać kotom karmy filetowe za ich smakowity wygląd – wtedy wiem, że to co podaję to mięso bo dokładnie widać co jest w środku. Oczywiście karmy filetowe to karmy uzupełniające, ale jako przysmak i urozmaicenie diety – jak najbardziej wskazane. 
I Andrzej i Wandzia wcinali karmę z ogromnym apetytem – takiej formy karmy nie odmawiają. Z resztą wcale im się nie dziwię – karma wygląda smakowicie, pachnie też ładnie. Widać, że są to kawałki mięsa - to było widać jak Andrzej i Wandzia jedli i przeżuwali karmę. 


Karmę Kit Cat można znaleźć stacjonarnie w sklepach w całej Polsce – tutaj możecie znaleźć sklep w najbliższej okolicy. Dostępna jest też w wielu sklepach internetowych – pod tym linkiem znajduje się lista . Cena takiej puszki – to ok. 4  zł. 
Bardzo dziękujemy firmie ABC Koncept za możliwość spróbowania karmy. I na koniec, tradycyjnie zaproszę Was do głosowania w Plebiscycie Sfinksy. 
1 komentarz:

Dziękujemy z Andrzejem za każdy komentarz i odwiedziny na blogu :)